חברות רבות העומדות בפני שיפוץ העסק מנסים לצמצם בעלויות ולתכנן בכוחות עצמם את המקום. צר לנו לומר להם שאין הם נוהגים בחכמה… היות ושיפוץ אינו מעשה שבכל יום. ואם בסופו של דבר העיצוב לא יהיה מוצלח ונוח או שיקשה מאוד על העבודה במקום, ייאלצו עובדי החברה ומנהליה להתמודד עם הנתונים הללו, היות ואין אפשרות לשפץ כל שני וחמישי… אך כאשר כן ייקחו את השירות של מעצב הפנים ייהנו לבסוף מתוצאות מוצלחות פי כמה וכמה אשר יצדיקו כל מחיר אותו שילמו על השירות.

מה מחדש לכם מעצב הפנים?

שרות של עיצוב פנים לעסקים ולחברות עשוי לחדש לכם הרבה מאוד דברים שלא חשבתם עליהם. הם מסוגלים למצוא פתרונות יצירתיים לחלוקה שונה של המקום, לניצול מיטבי של כל מילימטר במבנה וכך למקסם את השטח ככל האפשר.

מעצבת פנים אמורה לתכנן עבורכם גם מעבר לחלוקת החדרים והתכנון שלהם. היא תתכנן עבורכם את מערכת מיזוג האוויר באופן שיחולק באופן הנכון ואף תדאג למקם אותו באופן שלא יכער את החלל. מלבד זאת יתכנן עבורכם מעצבת הפנים אף את התאורה שתמוקם במקומות הנכונים כדי שהמקום יהיה מואר היטב עם התאורה הנכונה בכל חדר.

עיצוב פנים – זה לא יקר כמו פעם…

בעבר יכלו רק העשירים ליהנות משירות של מעצב פנים, היות והשירות היה יקר להחריד. כיום שהמקצוע הזה נלמד בהרבה מאוד מוסדות לימוד ומרכזים שונים, ישנו היצע גבוה של מעצבי פנים ומובן שזה גרם לירידה במחירים עד שהשרות הזה הפך להיות נגיש לכל אחד כמעט.

אז הבנו שכאשר חברה או בית עסק רוצה לשפץ את המקום באופן המוצלח ביותר אשר ייתן את המענה המושלם לכל הצרכים יהיה זה מן החכמה להיוועץ במעצב פנים ולקבל את שירותיו.

עיצוב פנים לחברות